دوشنبه 25 تیر 1403

بیمه چرا

     دوره های آموزشی

از کجا فرم پیشنهاد سیستمی عمر و سرمایه گذاری بیمه ملت را پیدا کنم؟

دوره آموزشی بیمه چرا ویژه کارشناسان فروش و متصدیان فروش آموزش شماره 1 از کجا فرم پیشنهاد سیستمی عمر و سرمایه گذاری بیمه ملت را پیدا کنم؟ فایل تصویری ضبط شده را دنبال کنید.

جهت دانلود کلیک کنید

نحوه ساخت کاربری برای بیمه گزاران بیمه های زندگی

دوره آموزشی بیمه چرا ویژه کارشناسان فروش و متصدیان فروش آموزش شماره 2 در این فایل که به صورت ویدیویی ضبط شده است، شما با نحوه ساخت کاربری برای بیمه گزاران بیمه های زندگی آشنا می شوید.

جهت دانلود کلیک کنید

دوره قدم به قدم موفقیت در بورس چگونه است؟

این دوره ویژه ی بیمه گزاران بیمه ملت می باشد، برای ثبت نام در این دوره کافی است که یک بیمه نامه زندگی بیمه ملت با سرمایه عمر 50 ملیون تومان داشته باشید. این دوره چه مزایایی دارد؟ 1. داشتن چتر بیمه ای برای حوادث غیر قابل پیش بینی زندگی 2. داشتن یک اندوخته مطمعن برای دوران بازنشستگی 3. با انجام معاملات زیر نظر مستقیم مدرس دوره می توانید براحتی هزینه بیمه نامه را پرداخت نمایید(با شارژ پنل بورسی خودتان و معامله زیر نظر مدرس دوره) 4. ذخیره سود در حساب 16 درصد روزشمار حساب سپرده زندگی بیمه ملت 5. اعطای کارت اعتباری برای خرید اقساطی 6. یادگیری قدم به قدم معاملات بورسی آنلاین و رایگان در منزل

سوالات و جواب های آزمون های آنلاین بورس

سوالات و جواب های آزمون های آنلاین بورس برای کلیه آزمون های آنلاین کارگزاری ها کاربرد دارد. دوره تخصصی آموزش بورس که شامل مباحث مقدماتی و پیشرفته بورس به صورت رایگان می باشد، ویژه ی بیمه گزاران بیمه های زندگی بیمه ملت می باشد. برای اطلاع از جگونگی ثبت نام با واتساپ 09307858714 در ارتباط باشید.

جهت دانلود کلیک کنید